Bildiğiniz üzere bir çok yayınevi öğretmenlere incelemeleri için örnek kitaplar gönderiyor. Bu kitapları inceleyip öğretmen arkadaşlar öğrencilerine öneriyorlar.

Şehir merkezlerinde yada büyük şehirlerde olanlar bu konuda çok sıkıntı yaşamıyorlar, bununla birlikte kasaba ve köy öğretmenleri öğrencilerine önermeden önce kitapları incelemek isterler bütün herkes için. Şahsen kendimin isteyip elime geçen kitapların yayınevlerinin bilgilerini ve iletişim yollarını sizlerle paylaşacağım. Hatta çoğu kargo ücreti dahi ödenerek geçiyor elinize.

Kitap isteğinde bulunurken bir çok yayınevi görev yeri belgesi istemektedir. Bazılarına Mebbis Ekran Görüntüsü göndererek ikna edebilirsiniz ama ne olur ne olmaz diye bir adet görev yeri belgesi taratıp mailinizde bulundurun.

  • Serkan Akça: serkan253@hotmail.com mail adresine görev yeri belgesi, adresinizi ve diğer bilgilerinizi ulaştırırsanız sizinle iletişime geçip yardımcı olacaktır. Ayrıca sitesinden matematik ile ilgili bir çok dökümana ulaşabilirsiniz. (Ortaokul Matematik)
  • Teog’da Tam İsabet isimli kitapları incelemek için şuradan PDF halini indirip inceleyebilirsiniz.
  • Esen Yayınları, Bu yayınevi okuldan aldığınız görev yeri belgesini 03124171578 – 0312 433 99 91’a fakslamanızı istiyor. Ardından 0312 417 34 43 – 0312 417 6587 bu numaralardan birini arayarak örnek kitap talep edebilirsiniz.
  • Okyanus Yayınları bu işi çok kolay hale getirmiş. http://ornektalep.okyanusyayincilik.com/ adresinden talepte bulunabilirsiniz. (İki kitap seçebiliyorsunuz)
  • Kitapyeli sitesinden form doldurarak talep edebilirsiniz. Biraz geç dönebilirler ama olsun genede

Şimdiye kadar denediklerim bunlar. Zamanla bu listeyi çoğaltmayı düşünüyorum.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here